بلاگ, مقالات

خوشمزه ترین بستنی های هر کشور

خوشمزه ترین بستنی های هر کشور-از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی نوبهار

خوشمزه ترین بستنی های هر کشور

بستنی های هر کشور

خوشمزه ترین بستنی های هر کشور-از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی نوبهار

گر ذائقه ی شما با خوراکی های خنک و شیرین جور باشد آیا به نظرتون بستنی یک انتخاب فوق العاده نیست ؟؟

خوشمزه و مغذی! من فکر می کنم بستنی یک اختراع شگفت انگیز با ظاهر جذاب و طعم های مختلف استبه عنوان یک دسر که بچه ها و بزرگسالان همه دوست دارند، هیچ چیز را نمی توانید با این نوشیدنی شیرین نیمه منجمد مقایسه کنید. بستنی به راحتی می تواند دهان ما را آب کند. بنابراین قاشق خود را بردارید و شروع به پیدا کردن بستنی های متنوع در سراسر جهان کنید. در این مقاله سفرباتو محبوب ترین بستنی های دنیا را به شما معرفی خواهد کرد

ایتالیا – ” ژلاتو “|  Italy-Gelato:

ژلاتو نوعی بستنی مشهور در ایتالیا است ؛ آن را در چگالی بالاتر و در عطر و طعم بهتر نسبت به بستنی معمولی آمریکایی درست می کنند و شما میتوانید ژلاتو را در انواع طعم های مختلف انتخاب کنید. وقتی که ژلاتو می خورید می توانید به جای این که مثل بستن های معمولی یک طعم را انتخاب کنید ، در ظرف بستنی خود چند طعم را هماه با هم داشته باشید .

ژاپن – ” بستنی یخی ( موچی ) ” | Italy-Gelato:

دوست داران دسر در ژاپن راهی را برای ترکیب ذائقه محلی با دسر های محبوب پیدا کرده اند که مردم آمریکا آن را بسیار دوست دارند . آنها برنج چسبناک را با بستنی ترکیب می کنند . آن ها برای درست کردن موچی برنج را بسیار ورز می دهند تا چسبنده شود و سپس با ترکیب آن با بستنی یک دسر خوشمزه تهیه می کنند و روی آن کمی آرد سفید می پاشند . شما بعد از یک گاز کوچک از این دسر متوجه مزه ی مطلوب آن می شوید .

آرژانتین – ” هلادو ” | Argentina-Helado:

اگر شما جزو کسانی هستید که معتقدید بستنی ایتالیایی بهترین بستنی جهان است حتما تا به حال به آرژانتین سفر نکرده اید . هلادو مخلوطی است که از مواد اولیه متفاوتی تشکیل شده است  این بستنی بسیار خوشمزه است و در طعم های مختلفی موجود است و چیزی که در آن متفاوت و مهم است وجود کارامل در آن می باشد که نزد آرژانتینی ها بسیار محبوب است .

مالزی – ” آیس کاکانگ ” | Malaysia-Ais Kacang:

آب و هوای شرق آسیا از جمله مالزی بسیار گرم است و مردم محلی برای خنک کردن خود در این آب و هوای گرم دسری از یخ درست می کنند . آن ها این مخلوط های خوشمزه را در رنگ های هیجان انگیز  و روشن درست می کنند . این دسر جذاب تاپینگ های متنوعی چون : ژله ، ذرت شیرین ، میوه خرما ، تکه های میوه ، خامه و مقدار زیادی از یک شربت خوشمزه دارد .

کورنوال، انگلستان  – ” بستنی های کرمی بسته ای ” | Cornwall-Clotted Cream Ice Cream:

در کورنوال انگلستان بستنی های کیلویی که از طریق حرارت دادن بسیار شیر و سپس خنک وکرمی شدن آن تهیه می شود . کرم این بستنی بسیار لطیف و خوشمزه است به طوری که یکی از کرم هایی است که شما تا کنون طعم آن را نچشیده اید و هرگز در طول عمر خود ان را فراموش نمی کنید. برای امتحان این بستنی جذاب هم که شده ، بهتر است یک بار به انگلستان سفر کنید .

ترکیه – ” دندورما ” | Turkey-Dondurma:

نام بستنی سنتیترکیه دندورماست . این بستنی بسیار منعطف است و مزه ی تافی می دهد . جنس این بستنی بسیار سخت است و مثل بستنی های دیگه به راحتی آب نمی شوند . بستنی فروش ها اکثرا برای این که مقاومت این بستنی دندورما را نشان بدهد با بستنی مقابل چشمان خریدار بازی می کنند و باید بدانید که این کار به صورت ویژه ای موجب جذب توریست به ترکیه شده است و همه ی  توریست ها متقدند که برای یک بار هم باید برای امتحان کردن این بستنی خوشمزه و تماشای بازی بستنی فروش ها با دندورما باشد به ترکیه سفر کنند .

هندوستان – ” کولفی ” | India-Kulfi:

بستنی های هندی بیشتر شبیه به فرنی یخ زده هستند . این بستنی ها از ترکیب کردن شیر غلیظ با ادویه های متفاوت تهیه می شوند . شما می توانید کولفی را با زعفران ، هل ، پسته ، نارنج و انبه به صورتی که مردم محلی بسیار دوست دارند امتحان کنید .

منبع:safarbato

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید